BioArt

Biyolojik Gölet

Biyolojik göletler; klor başta olmak üzere herhangi bir kimyasal madde kullanımı olmadan oluşturulan ekolojik göletleri ifade etmektedir. Suyun temizliği ortamdaki bakteriler aracılığıyla yosun konsantrasyonunun mikroorganizmalar yolu ile azaltılması ve sudaki fosforun dengelenmesi prensibi ile sağlanır.

BioArt

Biyolojik Havuz

Tıpkı Biyolojik gölet sistemlerinde olduğu gibi klor veya başka herhangi bir kimyasal maddeye gerek kalmadan suyun ortamdaki bakteriler aracılığıyla temizlendiği ekolojik oluşumlardır. Sudaki kirlilik mikroorganizmalar yolu ile temizlenir. 

BioArt

Peyzaj

Peyzaj projelerinde yer verilen yapısal konstrüksiyon elemanları ile kent mobilyalarının fonksiyonel kullanılarak insanların yararına sunulmasıdır. Yoğun olarak kullanılan peyzaj unsurları; yer döşemeleri, bahçe duvarı ve çitler, basamak-bordür ve rampalar, kameriye ve pergolalar, çocuk oyun alanları, aydınlatma elemanları, süs havuzları, kış bahçeleridir.

BioArt

Göl ve Gölet Restorasyonu

Sürdürülebilir çevre yönetimi, ekosistemin korunması ve dolayısıyla dünyamızın sağlığının devamlılığı noktasında Bioart göl ve gölcükleri restore ederek içindeki canlılarla beraber gelecek nesillere aktarılmaları alanında çalışmalar sürdürmektedir.

tr_TRTürkçe