Yükleniyor

Hakkımızda

Biyolojik gölet-havuz sistemlerinin en yetkin ve deneyimli uzmanları tarafından kurulan Bioart, kısa sürede hayata geçirdiği dev projelerle sektörünün öncü kuruluşu haline gelmiştir. Şehirlere, rekreasyon alanlarına ve doğal alanlara ihtiyaç duyan insanların hayatına değer katan uygulamalara imza atan Bioart, nitelikli insan kaynakları ve yenilikçi yaklaşımı sayesinde tüm Türkiye’ye hizmet vermekte, projelerin tesliminin ardından teknik destek faaliyetlerini kesintisiz sürdürmektedir.

Biyolojik gölet, biyolojik havuz ve peyzaj çalışmalarının ardından portföyüne kattığı Yeşil Çatı sistemlerinin tüm tasarım ve uygulama süreçlerini deneyimli uzmanları ile hayata geçiren Bioart, bilgi birikimi ve deneyimi ile kamu kuruluşları ile özel sektör firmalarının dev projelerine katma değer sağlamaktadır. Çözüm ortağı olduğu uluslararası firmaların yoğun Ar-Ge faaliyetleri sonucunda geliştirdikleri ürünlere projelerinde yer veren Bioart, bu sayede koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefini gerçekleştirmektedir.

Hayata geçirdiği projeleri salt peyzaj unsuru olarak değerlendirmeyen Bioart, insanlara nefes alabilecekleri, günün yorgunluğunu atarak huzurlu anlar geçirebilecekleri doğal yaşam alanları oluşturmaktadır. Tüm faaliyetleri ile sürdürülebilir çevre bilincinin oluşturulmasına katkı sağlayan Bioart, gelecek kuşaklara doğal ve yaşanabilir alanlar oluşturma hedefi ile çalışmalarını sürdürmektedir.

MİSYON

İnşa ettiğimiz tüm eserlerin hedefi; insanların huzur bulmaları ve su ile yeşilin oluşturduğu görsel şölenden keyif almalarının sağlanmasıdır. Bu nedenle firmamız için müşteri beklentilerinin gerçekleştirilmesi, önceliklerimiz arasında ilk sırada yer alır.

VİZYON

Kalıcı başarının tüm paydaşların katılımı ile gerçekleştirilecek ekip çalışması sonucunda yakalanabileceğinin bilincindeyiz. Bu nedenle müşterilerimiz, çalışanlarımız ve tedarikçilerimiz ile sürekli olarak ve maksimum seviyede işbirliği yaparak en zor işlerin bile altından başarı ile kalkmasını biliriz.

DEĞERLER

İnsanların dinlenecekleri ve eğlenebilecekleri doğal yaşam alanları oluştururken yüksek teknolojiden yararlanırız. Gerek gelişen teknolojinin takibi, gerek insan kaynaklarımızın niteliğinin arttırılması amacı ile sürekli gelişim ilkesine inanır ve uygularız.