Biyolojik gölet-havuz sistemlerinin en yetkin ve deneyimli uzmanları tarafından kurulan Bioart, kısa sürede hayata geçirdiği dev projelerle sektörünün öncü kuruluşu haline gelmiştir. Şehirlere, rekreasyon alanlarına ve doğal alanlara ihtiyaç duyan insanların hayatına değer katan uygulamalara imza atan Bioart, nitelikli insan kaynakları ve yenilikçi yaklaşımı sayesinde tüm Türkiye’ye hizmet vermekte, projelerin tesliminin ardından teknik destek faaliyetlerini kesintisiz sürdürmektedir.

Biyolojik gölet, biyolojik havuz ve peyzaj, göl ve gölet restorasyonu çalışmaları ile Bioart, bilgi birikimi ve deneyimi ile kamu kuruluşları ile özel sektör firmalarının dev projelerine katma değer sağlamaktadır. Çözüm ortağı olduğu uluslararası firmaların yoğun Ar-Ge faaliyetleri sonucunda geliştirdikleri ürünlere projelerinde yer veren Bioart, bu sayede koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefini gerçekleştirmektedir.

Hayata geçirdiği projeleri salt peyzaj unsuru olarak değerlendirmeyen Bioart, insanlara nefes alabilecekleri, günün yorgunluğunu atarak huzurlu anlar geçirebilecekleri doğal yaşam alanları oluşturmaktadır. Tüm faaliyetleri ile sürdürülebilir çevre bilincinin oluşturulmasına katkı sağlayan Bioart, gelecek kuşaklara doğal ve yaşanabilir alanlar oluşturma hedefi ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Misyon

İnşa ettiğimiz tüm eserlerin hedefi; insanların huzur bulmaları ve su ile yeşilin oluşturduğu görsel şölenden keyif almalarının sağlanmasıdır. Bu nedenle firmamız için müşteri beklentilerinin gerçekleştirilmesi, önceliklerimiz arasında ilk sırada yer alır.

Vizyon

Kalıcı başarının tüm paydaşların katılımı ile gerçekleştirilecek ekip çalışması sonucunda yakalanabileceğinin bilincindeyiz. Bu nedenle müşterilerimiz, çalışanlarımız ve tedarikçilerimiz ile sürekli olarak ve maksimum seviyede işbirliği yaparak en zor işlerin bile altından başarı ile kalkmasını biliriz.

Değerler

İnsanların dinlenecekleri ve eğlenebilecekleri doğal yaşam alanları oluştururken yüksek teknolojiden yararlanırız. Gerek gelişen teknolojinin takibi, gerek insan kaynaklarımızın niteliğinin arttırılması amacı ile sürekli gelişim ilkesine inanır ve uygularız.

Çözüm Ortaklarımız

BioArt

100 yılı aşkın süredir lastik polimer teknolojisine öncülük yapan Bridgestone Grup’un bir üyesi olan Firestone EPDM Geomembran ürünleri gölet, havuz ve diğer sulama sistemlerinin verimliliğini, maliyetini ve ömrünü arttıran unsurdur.

Sertleştirilmiş sentetik lastik bir jeomembran olan Firestone EPDM, yoğun çapraz bağlı polimer yapısı sayesinde olağanüstü dayanıklı olup 50 yıldan uzun kullanım ömrüne sahiptir. -45 °C düşük sıcaklıklarda bile esnekliğini koruyarak 130 °C’ye kadar şoklara dayanabilen Firestone EPDM Jeomembran, UV radyasyon ve ozon konsantrasyonuna karşı dirençlidir. Firestone EPDM Jeomembran, % 300 oranına kadar esnemesi ve yeniden eski şeklini alabilmesi sayesinde serildiği arazinin değişebilen şartlarına da kolayca uyum sağlar. Delinmeye karşı yüksek mukavemeti, hidrostatik basınca dayanımı, yaşayan organizmalarla uyumluluğu ve çevre dostu oluşu Firestone EPDM Jeomembran’ın Bioart’ın projelerinde kullanılmasını sağlayan diğer üstünlükleridir.

Uluslararası geçerli ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi belgesine sahip tesislerde üretilen Firestone EPDM Jeomembran, CE belgeleri ile de güvenirliliğini kanıtlamıştır.

Medya

BioArt

İletişim

BioArt

Cevizlidere Mah. 1235 Cad. Doğa Apt. No:5/25 Çankaya - Ankara

tr_TRTürkçe