Yükleniyor

Çözüm Ortaklarımız

100 yılı aşkın süredir lastik polimer teknolojisine öncülük yapan Bridgestone Grup’un bir üyesi olan Firestone EPDM Geomembran ürünleri gölet, havuz ve diğer sulama sistemlerinin verimliliğini, maliyetini ve ömrünü arttıran unsurdur.

Sertleştirilmiş sentetik lastik bir jeomembran olan Firestone EPDM, yoğun çapraz bağlı polimer yapısı sayesinde olağanüstü dayanıklı olup 50 yıldan uzun kullanım ömrüne sahiptir. -45 °C düşük sıcaklıklarda bile esnekliğini koruyarak 130 °C’ye kadar şoklara dayanabilen Firestone EPDM Jeomembran, UV radyasyon ve ozon konsantrasyonuna karşı dirençlidir. Firestone EPDM Jeomembran, % 300 oranına kadar esnemesi ve yeniden eski şeklini alabilmesi sayesinde serildiği arazinin değişebilen şartlarına da kolayca uyum sağlar. Delinmeye karşı yüksek mukavemeti, hidrostatik basınca dayanımı, yaşayan organizmalarla uyumluluğu ve çevre dostu oluşu Firestone EPDM Jeomembran’ın Bioart’ın projelerinde kullanılmasını sağlayan diğer üstünlükleridir.

Uluslararası geçerli ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi belgesine sahip tesislerde üretilen Firestone EPDM Jeomembran, CE belgeleri ile de güvenirliliğini kanıtlamıştır.